Ano, chci se zúčastnit 5denního online kempu Digitální finanční poradce 2021. Chci se naučit získávat nové obchody z internetu, chci objevit nové možnosti, které internet nabízí.

Běžná cena kurzu: 9 600 Kč (380 Eur)

Vaše mimořádná cena: 960 Kč (38 Eur) 

 

Krok č. 1: Vaše údaje


Fakturační údaje

Co všechno v kurzu dostanete?

  • 5 výukových online workshopů, které proběhnou ve speciálních vysílacích místnostech. Termíny jednotlivých modulů naleznete po přihlášení do členské sekce. Z každého vysílání bude pořízen záznam, který bude přístupný v členské sekci.
  • Přístup ke čtyřem výukovým modulům, ve kterých najdete potřebné návody a postupy. Moduly budou k dispozici i po skončení kurzu
  • Přístup k více než 60 videím, ve kterých najdete obchodnické tipy, rady v online marketingu a s propagací na internetu. 
  • Osobní online konzultaci k tvorbě webu.
  • Přístup do speciální uzavřené Facebookové skupiny, kde najdete nejen Pavla s ostatními experty, kteří vás budou online konzultačním programem provázet, ale také všechny účastníky. Můžete zde pokládat své dotazy, sdílet své úspěchy a navzájem si pomáhat

Co o kurzu říkají jeho absolventi?

Začal jsem postupně dělat věci z Pavlova kurzu a po pár dnech jsem měl díky internetu domluvené dvě schůzky. Jedna z nich už skončila obchodem, který mi přinesl na provizi 25 tisíc.

Petr Mikuláček
www.petrmikulacek.cz

 

Bez E-konzultanta si už finanční poradenství nedokážu představit. Díky němu jsem neustále v hlavách všech stávajících i potenciálních klientů a vždy, když řeší nějakou situaci, u které je potřeba finanční poradce, tak si vzpomenou na mě. Automatický emailing navíc šetří i můj čas a peníze. Toto byla nejlepší investice do podnikání. Vřele doporučuji.

Ondřej Veszelei
www.ondrejveszelei.cz

Obchodní podmínky

Prodávající

Pireus s.r.o. 
Se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9
IČ: 64830900
DIČ: CZ64830900
Společnost je plátce DPH

Kompletní znění obchodních podmínek je k dispozici zde.